Vakances

Pievienojieties mūsu komandai!

Mēs esam jauna attīstoša kompānija.
Meklējam darbiniekus, kas ir gatavi kopā ar mums īstenot mūsu plānus, attīstīties, izdomāt kaut-ko jaunu un pilnveidoties!
Ja Jūs esat gatavs strādāt, mēs esam gatavi piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu, labus darba apstākļus un vietu mūsu komandā.

Gaidām mūsu tikšanos.

Mūsu vakances

Kasieris - dispečers

Pamatprasības:

  • Punktualitāte
  • Godīgums un kārtīgums
  • Latviešu un krievu sarunvalodu ideālās zināšanas
  • Prasme risināt konfliktsituācijas ar pieklājību un savaldību
  • Bez kaitīgiem ieradumiem

Nosūtīt savus datus

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.